Jdi na obsah Jdi na menu
 


Města

Příspěvky

co bude potřeba...

2. 5. 2010

 Můžete založit město které stojí 300 $ a 80 energie. Na mapě v The West lze nalézt místa určená k vybudování nových měst. Město se zakládá 8 hodin a mezi tím nemůže hráč dělat nic jiného. Po dostavění můžete vidět ve městě - radnici, banku, kostel, salón, obydlí, poštu a dvě neobydlené budovy. Každá budova potřebuje k rozšíření o 1 lvl 200 stavebních bodů, ale u funebráka je potřeba jen 100 stavebních bodů.

Do banky si můžete uložit nějaké peníze, ale jen omezenou částku - čím vyšší lvl má banka tím více si do ní můžete uložit peněz ( max. lvl banky je 10 ). Městský fond the west naleznete také v bance, čím více členové města přizpívají do fondu tím více se mohou stavět budovy. V kostele se můžete modlit 15 min ( bez významu ). Pokud jste ve vašem městě je salón stejné místo jako kolonka úkoly, ale pokud se hráč podívá do jiného města je salón míste na vyzvání k duelu s jinýmimy hráči. Pošta je jako kolonka telegramy. Obydlí nikde nevidíte je spatřitelné jen v radnici ( po určitém lvl obydlí je vidět jako větrník ) ze začátku může město přijmout 5 hráčů a s každým dalším lvl může město přijmout 5 dalších členů ( max. lvl obydlí je 10 ). V radnici se staví budovy a pokud má člen města přidělenou hodnost může dělat i více . Další budovy v The West jsou hotel, zbrojíř, krejčíř, obchod a funebrák.                                                                                                                     

Vstup do města

K tomu aby jsi se stal členem města, potřebuješ pozvánku. Pozvánku můžeš dostat pouze od vedení města. Je velmi důležité být členem nějakého města, protože The West je týmová hra. Zvláště pro nové hráče je často lepší přidat se k existujícímu městu, než založit vlastní. Pokud se chystáš založit vlastní město, měl by si mít nějaké herní zkušenosti. Pro výběr města, tu máme pro tebe pár tipů:
Není většinou dobrá taktika psát prvnímu městu žebříčku. Šance, že vás pozvou je minimální. Je lepší napsat městu, kde jsou hráči zhruba na stejné úrovni jako vy.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Města | Komentářů: 0